Apie festivalį

2017 gruodžio 11 / 0 COMMENTS / 386 VIEWS

23 Festivalių Festivalis Kaune

„Artdrala“ ir LSMUG bendrystė

Daugiau nei dvidešimt šalių mėgaujasi galimybe dalyvauti mūsų tarptautiniuose teatrų festivaliuose : tai naujos vietos, šventiniai susitikimai, teatrinio meno patirties pasikeitimai, kalbų ir emuliacijos lavinimas.

 

Jaunieji aktoriai , taip pat ir žiūrovai, dirba kartu su profesionalais. Vyksta mokymai.

Tai tęstinis projektas, kurio tikslas – teatrinio meno sklaida per kalbą.

 

Esame tinklas, kuriame mezgasi partnerystės, vyksta asamblėjos šalyse-narėse, kasmet rengiamas Festivalių Festivalis, kuriame atstovaujama kiekvienai šaliai. Tai mąstymo erdvė, siejanti gimnazistus, mokytojus ir profesionalius menininkus.

 

Šiais metais garbė organizuoti „Festivalių festivalį“ atiteko Kaune įsikūrusiai Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijai (LSMUG). Ši gimnazija savo veiklą pradėjo dar nesenai, prieš penkerius metus, tačiau jau spėjo įsitvirtinti Lietuvos švietimo sistemoje kaip viena iš pažangiausių bei moderniausių mokyklų Lietuvoje.

 

Didelis dėmesys gimnazijoje yra skiriamas ne vien tradicinėms mokymosi disciplinoms, bet ir prancūzų kalbos įgūdžių ugdymui bei tobulinimui.

 

Praėjusiais mokslo metais vykusiame Lietuvos prancūziškų teatrų festivalyje „Premiers Rideaux“, LSMUG prancūziško teatro trupė užėmė I – ąją vietą ir „Festivalių festivalyje“ ne vien priims svečius iš 13 skirtingų pasaulio šalių, bet ir atstovaus Lietuvai.

Category:

LSMU
Veterinarijos akademija
Tilžės g. 18

francophonie2018@gmail.com

+37067323464