Ateljė vedėjai – „Afrikos būgnai“

2018 kovo 28 / 0 COMMENTS / 363 VIEWS

Susipažinkite su žmonėmis, kurie „Festival des Festivals“ sukurs didžiulę energijos bombą ateljė (kūrybinių dirbtuvių) metu!

Perkusijos studija „Afrikos būgnai” – tai kompanija, skirianti ypatingą dėmesį Vakarų Afrikos būgnų muzikai. Studijos įkūrėjas Gediminas Mačiulskis sako, kad afrikietiška būgnų muzika turi galingą energetinį ir pozityvų užtaisą savyje. Išgirdus būgnus kažkas viduje skatina įsiklausyti ir nejučia tampi viso to dalimi. Įsitrauki ir nežinai, nei kaip, nei dėl ko. Aplinka ir kasdienybė atsiriboja ir taip būni ritme. O sugrįžęs vis tiek negali suprasti, kas tave sustabdė. Tai yra būgnų garsas ir muzika….

add a comment

LSMU
Veterinarijos akademija
Tilžės g. 18

francophonie2018@gmail.com

+37067323464