„Teatras – man yra magija…“

2018 balandžio 5 / 0 COMMENTS / 558 VIEWS

Prie „Festival des Festivals“ prisijungia aktorius bei režisierius, įvairių nacionalinių bei tarptautinių renginių scenarijų autorius, žmogus, kuris tiesiog myli teatrą, – Tomas Erbrėderis.

„Festival des Festivals“ metu Tomas kvies žiūrovus į žaismingas atidarymo bei uždarymo šventes.Tikriausiai banalu klausti žmogaus, kuris savo gyvenimo neįsivaizduoja be teatro, kas jam yra tas teatras, tačiau… Nesusilaikėme:
„Teatras – man yra magija, fikcija, kurią sukuria aktoriai scenoje, o ja patiki žiūrovas. Juk mes nuo pat mažumės esame puikūs aktoriai, tik apie tai nesusimąstome. Maži vaikai žaidžia, improvizuoja  žaidimų aikštelėje ir stebint iš šalies jie atrodo tobuli aktoriai tobulame teatre. Gal šių mažųjų talentų sėkmė yra nesusimąstymas, kad jie vaidina, kad jie kuria teatrą?… Manau, jog teatras yra nuolatinis tiesos ieškojimas, o sceninis azartas – tai žaidimas, magija. Festivalių festivalio vienybė – teatro bendras pulsas, kuris pulsuos prancūzų kalba. Festivalio kalba suvienys jaunuosius teatro gerbėjus iš įvairių šalių, kurie pateiks žiūrovui įdomių spektaklių.  Laukiu aklo pasimatymo su stebuklu, kuris įvyks netrukus… Tapkime vaikais ir tiesiog… ŽAISKIME… Žaidimą be pavadinimo, kurio metu prancūzų kalba atvers minties galias.“

Susitinkame jau balandžio 15-20 dienomis!

Iki pasimatymo!

add a comment

LSMU
Veterinarijos akademija
Tilžės g. 18

francophonie2018@gmail.com

+37067323464